O antonio carraro

O společnosti

antonio cararo

Společnost ANTONIO CARRARO, založená v roce 1910 v Itálii, je předním výrobcem kompaktních traktorů pro specializované zemědělství a komunální údržbu. S více než 530 zaměstnanci po celém světě, společnost klade důraz na inovace a kvalitu, respektujíc přitom tradice založené jejím zakladatelem. Jejich mise je poskytovat optimální řešení v náročných zemědělských a údržbových provozech.

KOMATEC

Jsme autorizovaným dovozcem italské značky traktorů ANTONIO CARRARO pro Moravu.

antonio carraro

ANTONIO CARRARO, historická italská společnost založená v roce 1910 Giovanni Carrarem, sídlí v Campodarsegu nedaleko Padovy v regionu Veneto. Jako světový lídr ve výrobě kompaktních traktorů pro specializované zemědělství a údržbu civilní infrastruktury, společnost zaznamenala mimořádný rozvoj a interní transformaci.
Díky vstupu silných partnerů (Maurizia Maschia a Enrica Pola), kteří jsou vášnivými zastánci značky s pevnými rodinnými vazbami, se podařilo dosáhnout ambiciózních obchodních cílů a potvrdit kvalitu produktů na národních i mezinárodních trzích. Společnost, s více než 530 zaměstnanci a sítí 600 dovozců a dealerů po celém světě, je dnes připravena čelit tržním výzvám s novým, energickým a dynamickým týmem, věrným hodnotám založeným panem Antoniem Carrarem. Jejich mise spočívá v poskytování nejlepších řešení pro obsluhy ve specializovaném zemědělství, i v extrémních pracovních podmínkách, a v sektorech péče o zeleň a komunikace.