Vítáme Vás na nových webových stránkách traktorů ANTONIO CARRARO

Publikováno: 11 února, 2024

Vážení zákazníci, Vážení majitelé, Vážení zájemci, Vážení obchodní partneři, Vážení přátelé,

dovolte, abychom Vás touto cestou přivítali na dalších nových webových stránkách společnosti KOMATEC s.r.o., které jsou věnované výhradně traktorům renomovaného italského výrobce ANTONIO CARRARO.

Jak jsme Vás již vloni informovali na stránkách Komatec.cz a na Facebooku KOMATEC s.r.o., tak v dubnu roku 2023 jsme se stali plnohodnotným autorizovaným zástupcem výrobce ANTONIO CARRARO pro Moravu. A jelikož Vám chceme poskytovat maximální služby, jedním z prvních logických kroků byla právě tvorba těchto nových webových stránek, aby jste byli stále, včas a kvalitně informováni o traktorech, službách, novinkách a všem možném co se týče značky ANTONIO CARRARO.

S traktory tohoto výrobce mají někteří z nás více než dvacetileté zkušenosti a tedy si dovolíme říci, že značce ANTONIO CARRARO opravdu rozumíme. Naši technici jsou řádně a do hloubky proškoleni výrobcem tak, jak se patří. U nás naleznete prodej, servis i dodávky náhradních dílů. Využívat můžete také naše obchodní a servisní partnery, jejichž síť neustále rozšiřujeme, abychom Vám byli co nejblíže.

Budete-li mít dotazy ke značce ANTONIO CARRARO, budete-li mít cokoliv na srdci, pak jsme Vám zde k dispozici.

Váš tým KOMATEC s.r.o.